מה לעשות כשנגמר המצבר ברכב

לכולנו זה קרה כמה פעמים בחיים. אנחנו בדיוק בדרך לאנשהו, נכנסים לרכב, והוא לא מתניע. מנסים שוב, לא מתניע. יכול להיות מבאס לא? במיוחד אם אנחנו בדרך למקום חשוב, כמו לאסוף את הילדים, בדרך לפגישה ועוד. בדרך כלל כשזה קורה אנחנו מתקשרים להודיע שאנחנו צריכים לבטל את הפגישה, אך לעתים יש דברים שאי אפשר לבטל, ולמרות שאף פעם לא כדאי להיות בלחץ, אנחנו יכולים לפתור את הבעיה הזאת על ידי החלפה מהירה של המצבר.

אבל מה לעשות כשנגמר המצבר? איך אני אגיע בכלל לחנות מצברים אם האוטו שלי לא זז? אז היום עם שירותי החלפת מצברים עד הבית, לא רק שמגיעים אליכם, אלא גם עושים את זה במהירות ומחליפים לכם על המקום, ככה שאתם מוכנים לתזוזה בתוך כ-חצי שעה עד שעה. כל מה שנשאר לכם לעשות זה להתקשר ולהודיע שתאחרו קצת.

החלפת מצבר
החלפת מצבר

להיות מוכנים להחלפת מצבר

אם הרכב לא מתניע, זה לא תמיד חייב להיות בגלל המצבר. זה יכול להיות גם בגלל בעיות באלטרנטור. במקרים כאלו מה שטוב בשירות של מצבר עד הבית זה שהוא יבדוק לכם את תקינות המצבר והאלטרנטור ויכוון אתכם היכן הבעיה ומה ניתן לעשות.

בנוסף, יש מצבים שאנחנו שוכחים לכבות את האורות ברכב, או את הרדיו דיסק, למשל למשך הלילה כשאנחנו חונים. במקרים כאלו המצבר מתרוקן. במצב כזה תסתפקו בהתנעת הרכב באמצעות כבלים ולפעם הבאה תזכרו לשים לב אם כיביתם את האורות ברכב ונעלתם אותו כראוי.

אם הבעיה חוזרת על עצמה ואתם מוצאים את עצמכם צריכים להתניע את הרכב עם כבלים באופן תדיר, זה אומר שהמצבר שלכם כבר מתחיל לעשות את שלו. תוכלו גם לדעת זאת על ידי הסתכלות על תאריך הייצור של המצבר. את רוב המצברים כדאי להחליף לא יאוחר משנתיים על מנת שלא יהיה מצב שתתקעו או תפגעו באספקת חשמל תקינה למערכות הרכב שלכם.

שירותי מצברים במרכז

אתם יכולים לצפות לשירותי מצברים במרכז מהירים מאוד. וזאת מכיוון שיש לא מעט נותני שירות באזור המרכז. בדרך כלל זמן ההגעה הוא בין חצי שעה ל- שעה, ומחליפים את המצבר על המקום. לשירות כזה יש לא מעט יתרונות – הוא פותר לכם את הבעיה במהירות ללא הכאב ראש של להתניע את הרכב עם כבלים על מנת להגיע לחנות המצברים. ללא ספק הדרך הטובה ביותר להחליף מצבר אם אתם נתקעים עם הרכב!

הכתבה עזרה לכם? שתפו עם החברים !

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email