תיק סטודנט – איך בוחרים תיק מוצלח?

אז התחלתם ללמוד באוניברסיטה או במכללה – אחרי כל כך הרבה זמן ששקלתם מה ללמוד.

ההתרגשות גדולה, ההורים והסביבה מבסוטים עליכם – אבל כמובן שהחוויה האישית שלכם היא החשובה ביותר.

אחד הדברים שתרצו לקנות לכם על מנת שיהיה לכם תואר נפלא – הוא תיק סטודנט, שיוכל לקחת את כל דברי הלימודים שלכם בצורה הנוחה ביותר לאוניברסיטה.

בדרך כלל כשאנחנו מדברים על תיק סטודנט אנחנו מדברים על תיק המשמש בנוסף גם תיק ללפטופ, בגלל הפופולריות הרבה של הלפטופים אצל הסטודנטים היום.

אז איך בוחרים את התיק המתאים לכם ביותר? האם חייבים ללכת על המותגים הגדולים? אספנו לכם כמה טיפים.

איך בוחרים תיק סטודנט מתאים?

נוחות

תיק סטודנט מומלץ צריך להיות קודם כל נוח, הוא צריך להיות מתאים לצרכים למשל של גודל הלפטופ, ואם יש שימוש במחברות או קלסר, הוא צריך שיהיה בו מספיק מקום על מנת להכיל את כל חומרי הלימוד ללא צפיפות.

בנוסף, הנוחות צריכה להתבטא בתחושה נעימה על הכתפיים, על מנת שלא תרגישו שאתם סוחבים שק מגושם.

עמידות

עמידות היא עוד גורם מאוד חשוב כשבוחרים תיק סטודנט, מכיוון שתיקי סטודנט יש להם נטייה להיות משומשים הרבה מאוד ביום יום, ובנוסף הם הולכים להחזיק משקל כבד של ספרים ולפטופ.

לכן, על מנת שתהנו מהתיק כמה שיותר זמן – מומלץ לקנות תיק ממותג תיקים איכותי שיודע מה הוא עושה על ידי שימוש בבדים ובחומרים הטובים ביותר, כמו חוט מיוחד שמיועד לתיקים.

לומדים ונהנים
לומדים ונהנים

תיקי סטודנטים מעוצבים

אתם בטח שואלים את עצמכם – מאיפה הכי כדאי לקנות לי תיק סטודנט. אז כמובן שיש את הרשתות הגדולות שמוכרות מותגים שונים.

אך דווקא נישה הולכת וגדלה המאופיינת באיכות חומרים גבוהה ביותר – היא תיק סטודנט של מעצבות תיקים עצמאיות, אשר עושות תיקים שהם לא רק איכותיים ביותר ואפילו חלקם מיוצרים כאן בארץ, אלא גם תיקים עם מראה מיוחד שאין לכל אחד.

אז האם כדאי לכם לקנות תיק של מותג כמו קיפלינג, או תיק סטודנט של מעצבת תיקים ? התשובה תלויה בכם – אם כי תיקי מעצבות נוטים להיות איכותיים הרבה יותר והכי חשוב מושקעים.

זה בגלל היחס וההשקעה הרבה של מעצבות התיקים בכל תיק ותיק – לעומת המותגים הגדולים שמייצרים בכמויות על פס נע, בדרך כלל בסין.

הולכים ללימודים בסטייל

אז עברנו פה על כמה דברים חשובים שכדאי להתייחס אליהם כשקונים תיק סטודנט ללימודים. אנחנו מאחלים לכם שתהיה לכם שנת לימודים נפלאה ושתעברו את כל המבחנים בשלום והצטיינות.

הכתבה עזרה לכם? שתפו עם החברים !

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email