איזה טכנולגיות חדשות יש ברכבים חדשים?

הרכבים של היום הם ממש לא כמו מה שהיה פעם. היום יש טכנולוגיות קצה ברכבים החדשים, שהופכים אותם למבדרים יותר, בטיחותיים יותר, נוחים יותר, חסכוניים יותר. אם אתם מעוניינים בקניית רכב, ומסתכלים על שוק היד 2, אנחנו כמובן מבינים אתכם, בסופו של דבר המחירים בשוק יד 2 הם נמוכים משמעותית מאשר קניית רכב חדש, אך לטווח הארוך, קניית רכב חדש מהניילונים היא עדיפה בהרבה. למה ? מכיוון שאתם מקבלים הרבה יותר, חוסכים יותר לטווח הארוך ועם מסלולי המימון שמציעות חברות הליסינג, זו כבר ממש לא בעיה גדולה לקנות רכב חדש, ממש הולכים לקראתכם.

רכב טכנולוגי
רכב טכנולוגי

טכנולוגיות שהופכות את הרכב לחסכוני יותר

אז כמובן כשמדברים על רכבים, אחד האלמנטים החשובים ביותר, במיוחד פה בישראל שהדלק מרקיע שחקים במחירים שלו משנה לשנה, הוא עד כמה הרכב חסכוני. אז אם פעם התפיסה הייתה שדווקא רכבים ישנים הם חסכוניים יותר מכיוון שהמנוע הוא פשוט יותר מבחינה מכנית ומנוע שהוא פשוט יותר חוסך יותר דלק, אז המשוואה התהפכה.

היום רכבים חדשים הם הרבה יותר חסכוניים מאשר רכבים חדשים בגלל שיש בהם טכנולוגיות שמייעלות את צריכת הדלק ותפקוד המנוע משמעותית, כל אלה גורמים לרכב לעבוד בצורה חלקה יותר ופחות בזבזנית, ואנחנו מדברים על עשרות אחוזי חסכון בדלק ברכבים חדשים מאשר ברכבים ישנים.

לא רק שהטכנולוגיות הופכות את הרכב לחסכוני יותר, גם פליטת העשן ברכב נקייה יותר, ורכבים חדשים הם למעשה הרבה יותר ירוקים ואקולוגיים מאשר רכבים ישנים, שהם הרבה יותר מזהמים את הסביבה.

רכב טכנולוגי
רכב טכנולוגי

טכנולוגיות שהופכות רכב חדש לבטיחותי יותר

כמובן שעוד אחד הגורמים המשפיעים בקניית רכב חדש, היא עד כמה הרכב בטיחותי, וזה בא לידי ביטוי בעיקר אצל משפחות שמחפשות רכב שהוא בטיחותי לכל המשפחה. אז לרכבים חדשים יש יתרון משמעותי על רכבים ישנים, מכיוון שיש בהם טכנולוגיות מתקדמות כמו למשל מערכות מניעת החלקה, כריות אוויר מרובות, מערכות נסיעה לאחור על מנת לא לפגוע ברכב חוצה, מערכות לניטור עירנות של הנהג ועוד. כל אלה מערכות שהן ממש מצילות חיים!

אז אם אתם מחפשים רכב חדש אנו ממליצים לכם לא להתפשר על רכב ישן, ולקנות רכב חדש עם 100 אחוז מימון לרכב, ולהרוויח לא רק בטווח הקצר, אלא גם בטווח הארוך.

הכתבה עזרה לכם? שתפו עם החברים !

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email